Konkurs „List do skauta”

24.032014

Konkurs „List do skauta ” w ramach propozycji „Przygotuj się razem z nami – kanonizacja Jana Pawła II”

Konkurs „List do skauta” dotyczy sfery „Poeta”. Waszym zadaniem jest napisanie listu do skauta zagranicy. Nie narzucamy wam tematu przewodniego, byleby dotyczył on harcerstwa. Możecie opisać swoje środowisko, napisać o jakiejś fajnej przygodzie, o wyjeździe na Jamboree kilka lat temu, o 100leciu harcerstwa... według waszego pomysłu. Najlepiej byłoby, gdyby list napisany był w języku angielskim, nie dyskwalifikujemy jednak tych, którzy wyślą go w języku ojczystym.

Możecie również sami znaleźć odbiorcę waszego listu i wysłać nam jego dane kontaktowe. Jeżeli adresat nie zostanie przez was wskazany, Zespół Programowy zrobi to za was.

Napisane listy wysyłajcie na adres: program@bialystok.zhp.pl do 12 kwietnia 2014r.

Regulamin konkursu „List do skauta”
1. Organizatorem konkursu jest Zespół Programowy Hufca ZHP Białystok.
2. Konkurs jest częścią propozycji programowej „Przygotuj się razem z nami”.
3. Tematem konkursu jest list do skauta opisujący harcerstwo.
4. Konkurs ma charakter indywidualny.
5. Listy powinny zostać wysłane drogą mailową na adres: program@bialystok.zhp.pl do 12 kwietnia 2014r. wraz numerem środowiska i telefonem kontaktowym.
6. Mogą, ale nie muszą, zostać podane dane (adres zamieszkania, poczta) odbiorcy – skauta z zagranicy do którego ma zostać wysłany list.
7. Dodatkowy punkt zostanie przyznany listom napisanym w języku angielskim.
8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 19 kwietnia 2014r. drogą internetową.
9. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmian regulaminu konkursu.

Zespół programowy