Zmiana terminy przesyłania meldunku –„Przygotuj się razem z nami”

14.042014

Informujemy że, czas składania meldunków dotyczących propozycji programowej „Przygotuj się razem z nami – kanonizacja Jana Pawła II” zostaje skrócony z 14.05 na 09.05.2014r.

09.05.2014r. jest terminem nieprzekraczalnym. Za utrudnienia przepraszamy.

Aby zdobyć taką sprawność Jana Pawła II należy zrealizować wszystkie cztery sfery i przedstawić w formie meldunku oraz wziąć udział w uroczystościach związanych z kanonizacją Jana Pawła II.

Link do strony na której można składać meldunek:

Najlepiej byłoby, aby wasze meldunki były składane wtedy, kiedy zakończycie już działania związane z propozycją programową. Jeżeli jednak po złożeniu meldunku zechcecie zrealizować jeszcze jedną sferę nic złego się nie stanie jeżeli doślecie 2 meldunek. Pamiętajcie o ZDJĘCIACH!

Drużyny, które nie zrealizują wszystkich sfer, ale np. jedną również zachęcamy do składania meldunków, ponieważ na Zbiórce Polowej Hufca Będzie można otrzymać pamiątkowy dyplom uczestnictwa w propozycji.

Zespół Programowy