Konkurs Foto

29.042014

Czuwaj!!

Z pewnością wiele osób w naszym Hufcu interesuje się fotografią i dlatego Namiestnictwo Harcerskie postanowiło zorganizować konkurs fotograficzny „W służbie” dla Harcerzy z naszego Hufca.

Konkurs polega na wysłaniu zdjęcia, które ukazuje służbę harcerzy np. pomagających w szpitalu, uczestniczących w jakiś uroczystościach itd. Osoba, której zdjęcie zajmie pierwsze miejsce, otrzyma nagrodę!

Prawda, że proste? Dlatego nie zwlekajcie i wysyłajcie swoje zdjęcia na adres: konkurs.foto.namiestnictwo@wp.pl do 23 maja 2014.

Regulamin konkursu „W służbie”
1. Organizatorem konkursu jest Namiestnictwo Harcerskie „Przystań”
2. Tematem konkursu jest zdjęcie ukazujące Harcerzy w służbie (np. w trakcie zbiórki, uroczystości, pomagania w szpitalu itd.).
3. Konkurs ma charakter indywidualny.
4. Zdjęcia powinny zostać wysłane drogą mailową na adres: konkurs.foto.namiestnictwo@wp.pl do 23 maja 2014r. Mail powinien zawierać: Imię i Nazwisko, numer środowiska i telefon kontaktowy.
6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 1 czerwca 2014r. drogą internetową.
7. Najlepsze zdjęcia znajdą się na wystawie.
8. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmian regulaminu konkursu.

Pytania prosimy kierować  na adres: mati.jamiolkowski@gmail.com.

dh Mateusz Jamiołkowski i Namiestnictwo Harcerskie „Przystań”