Święcenia Kapłańskie phm. Tomasza Kozłowskiego

18.052014

31 maja o godz. 11:00  w sanktuarium Miłosierdza Bożego  na os. Białostoczek  dh. phm. Tomasz Kozłowski przyjmie z rąk Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa prof. dra. hab. Edwarda Ozorowskiego Metropolity Białostockiego Święcenia Kapłańskie.

Druh Tomasz serdecznie zaprasza harcerską brać, na te szczególne wydarzenie (zaproszenie złożone zostało w hufcu dla wszystkich instruktorów i harcerzy hufca).

Ofiara Mszy Prymicyjnej będzie miała miejsce w Kościele Parafilanym pw. św. Antoniego w Sokółce dnia 1 czerwca br. o godz. 13:00.

Druh Tomasz był przez kilka lat przewodniczącym Akademickiego Kręgu Instruktorów Harcerskich przy AWSD w Białymstoku, z ogromnym zaangażowaniem wdraża w harcerski świat alumnów AWSD. W chwili obecnej jest cżłonkiem Zespołu Wychowania Duchowego hufca, współorganizuje, a także inicjuje przedsięwzięcia z zakresu rozwoju duchowego. Obecnie prowadzi pierwszy w Polsce Harcerski Kurs Alfa, w którym uczestniczą reprezentanci 3 organizacji harcerskich.

hm. Agata Pietryszyk
Komendantka hufca