Wspinaczka

28.052014

Czuwaj!
Chcesz spróbować czegoś nowego? Szukasz sportu dla siebie? Zapraszam na cykl spotkań poświęconych wspinaczce.

Swoje zaproszenie kieruję w szczególności do osób, które nigdy nie miały do czynienia z tą formą aktywności fizycznej i chciałyby spróbować swoich sił, lecz nie wiedzą od czego zacząć. Minimalny wiek uczestników to 14 lat.

Pierwsze spotkanie (organizacyjne) odbędzie się w czwartek 29.05 o godzinie 19:00, w schronie przy ulicy Piłsudskiego 20A. Jedyny koszt jaki będziecie musieli ponieść, to wejściówki na ścianę wspinaczkową.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać do mnie na facebooku albo kontaktować się przez telefon 664044957. Jeżeli ktoś nie będzie mógł przyjść na spotkanie organizacyjne z jakiegoś powodu, a później chciałby dołączyć, to też proszę o taką informację.

Pozdrawiam,
Przyboczny 144 BDW Dariusz Szyperek