Centrum Nauki Kopernik - szczegóły dotyczące zgłoszeń

28.052014

Rok harcerski zbliża się już do końca. Jeszcze kilka ostatnich zbiórek i wszyscy wyjadą na  kolonie i obozy. W tym roku wiele jednostek w naszym hufcu realizowało propozycję programową GK „Chcę wiedzieć więcej niż wiem, umieć więcej niż umiem!”. Aby podsumować nasze działania, nagrodzić kadrę za zaangażowanie Zespół Programowy ma zaszczyt zaprosić kadry gromad i drużyn do wspólnego wyjazdu do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Nasz wspólny wyjazd odbędzie się 15 czerwca 2014r. Mogą wziąć w nim udział drużynowi oraz przyboczni gromad i drużyn. Koszt wyjazdu wynosi 50zł. Wyjazd w godzinach porannych, powrót wieczorem. Z racji tego, że jedziemy autokarem liczba miejsc jest ograniczona. A więc kto pierwszy, ten lepszy! Już dziś zapisz siebie i przybocznego na listę.

Zgłoszenia oraz wpłaty przyjmowane są w biurze hufca .

Zespół Programowy :)