Powitajmy lato - festyn

18.062014

ZHP Chorągiew Białostocka zaprasza wszystkie białostockie środowiska harcerskie - zuchy, harcerki i harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników do udziału w Rodzinnym Festynie Sportowym "Na powitanie lata", który odbędzie się 23 czerwca 2014 roku o godzinie 17:00 nieopodal placu zabaw w Parku Konstytucji 3 maja (dawny Park Zwierzyniecki).

To doskonała okazja na podsumowanie naszej całorocznej harcerskiej pracy, promocję w naszych strukturach zdrowego trybu życia, rozwijania sprawności i kondycji fizycznej. Na miejscu czeka Was mnóstwo ciekawych atrakcji i zajęć, m.in. trampolina, malowanie twarzy, turniej piłkarzykowy, nauka pierwszej pomocy, slalom z piłką nożną na czas, slalom drużynowy na "nartach", Twister, skakanka holenderska, konkurencje sprawnościowe, nauka samoobrony dla nieco starszych, strzelanie do tarczy, hula hoop, i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy na festyn, gdzie wspólnie w harcerskim gronie POWITAMY LATO!

źródło: www.bialostocka.zhp.pl