#harcerskielato!

28.062014

Rozpoczynamy kolejny etap w harcerskiej jakości – marka #harcerskielato.

Zaczęły się dzisiaj upragnione wakacje – niedługo ruszycie na wymarzone szlaki, wejdziecie na trop przygód.
Podzielcie się tymi słonecznymi przeżyciami ze wszystkimi harcerzami!

Startujemy z nową marką ZHP - ‪#‎harcerskielato‬. Kryją się pod nią wszystkie nasze działania, kojarzone dotychczas z Harcerską Akcją Letnią. Po raz pierwszy robimy zintegrowaną promocję naszych letnich działań, więc puszczajcie wici do swoich regionów - śmiało korzystajcie z tej marki! Obojętnie czy robicie wakacyjny obóz, duży rajd, czy jakieś zajęcia dla dzieciaków na miejscu, wrzucajcie to pod #harcerskielato.

Chcesz zobaczyć jak bawią się harcerze z całej Polski? Wejdź nawww.harcerskielato.zhp.pl, gdzie znajduje się m.in. tagboard naszego hashtaga, a z repozytorium pobierzecie się wszystkie pliki, w tym przystępąa, 3-minutową instrukcję korzystania z marki, którą umieszczamy również poniżej.

Bawcie się dobrze, mądrze i bezpiecznie! A wakacyjnymi przeżyciami podzielcie się koniecznie!

Za: http://www.zhp.pl/