Odszedł na wieczną wartę...

13.082014

W dniu 11 sierpnia 2014 r., w godzinach porannych zmarł hm. Jerzy Koffer - były instruktor Białostockiej Chorągwi Związku Harcerstwa Polskiego, który przeszedł cały szlak harcerskiej służby - pełnił funkcje komendanta obozów, zlotów, złazów, w latach 80. pełnił funkcję Kierownika Wydziału Kultury przy Chorągwi Białostockiej.

Druh Jerzy był wspaniałym organizatorem przedsięwzięć kulturalnych i programowych, organizował festiwale piosenki harcerskiej, konkursy związane z historią i tradycją harcerstwa, wspomagał szereg inicjatyw na terenie chorągwi i hufców.

Ostatnie lata pracował jako Kierownik Kancelarii Prezydenta Miasta Białegostoku. Zawsze wspomagał i wspierał kombatantów, harcerzy oraz samorządowców. Był niesamowicie zaangażowany w inicjatywy patriotyczne, rocznicowe i religijne.

Ostatnie pożegnanie dh. Jerzego Koffera i msza żałobna odprawiona będzie 13 sierpnia o godzinie 15:00 w Kościele Parafii p.w. NMP Matki Kościoła przy ulicy Pogodnej w Białymstoku.

za: www.bialostocka.zhp.pl