Zgłoś swój Zastęp Zastępowych!

14.092014

Masz Zastęp Zastępowcyh w swojej drużynie? Zgłoś go do Turnieju Zastępów!

A jeśli go nie masz to też nic nie szkodzi, ponieważ na pewno w jakiś sposób pracujesz ze swoją kadrą.  Może nie nazywasz tego Zastępem Zastępowych, bo na regularne spotkania przychodzą także inni funkcyjni (przyboczni, podzastępowi)? A może doszkalacie się i integrujecie w ramach zbiórek Rady Drużyny? Każdy taki kadrowy zastęp może wziąć udział w turnieju o ile składa się przynajmniej z 4 osób.

Już 1 października rozpocznie się pierwsza, pilotażowa edycja Turnieju Zastępów, w której mogą wziąć udział tylko Zastępy Zastępowych (jeśli zastanawiacie się czy spełniacie powyższe kryterium zapraszamy do lektury regulaminu lub obejrzenia prezentacji).

Od roku 2015/2016 Turniej Zastępów i Gromad będzie już dostępnych dla wszystkich odbiorców, dobrze jest więc przetrzeć szlaki.

Zespół Programowy