Zuchowe Wieści

25.092014

Przedstawiamy informacje o najbliższych zuchowych inicjatywach.

1.    Olimpijka Zuchowa

To dobry czas, aby spotkały się gromady naszego hufca i wykazały się sprawnością fizyczną. Czeka na nas świetna zabawa i sportowe współzawodnictwo. Olimpijka odbędzie się 11.10.2014 (sobota) w SP 47, rozpoczęcie o godz. 15.00. Koszt 4zł od osoby. Zgłoszenia z wpłatami przyjmowane są do 6.10.2014 w biurze hufca. Listę uczestników z peselami należy wysłać na adres hufiec@bialystok.zhp.pl aby uczestnicy zostali ubezpieczeni.

2.    Metodyka zuchowa w pigułce

„Pigułka” to jednodniowe warsztaty dotyczącej metodyki zuchowej skierowane do osób, które nie były jeszcze na kursie drużynowych zuchowych. Warsztaty odbędą się 12.10.2014 (niedziela) i potrwają ok. 6 godzin. Zgłoszenia do 6.10.2014 w biurze hufca lub meilowo na hufiec@bialystok.zhp.pl. Więcej informacji wkrótce.

3.    Przegląd teatralny „Harce w teatrze”

Przegląd to  świetne wyzwanie dla gromad zuchowych. Odbędzie się 22 listopada. Przewidziane są atrakcyjne nagrody. Wszelkie informacje na stronie hufca pojawią się w najbliższym czasie.

4.   Koszulki namiestnictwa

Jeszcze nie masz koszulki namiestnictwa   i chcesz ją kupić? Czeka na Ciebie w biurze hufca, koszt to 25 zł. Zostały rozmiary: S=3 sztuki, M=12sztuk, L=3 sztuki.

5.   Aktualizacja danych

Druhno drużynowa, Druhu drużynowy pamiętaj o zaktualizowaniu danych gromady na stronie hufca. Wyślij ankietę jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

6.    Kolejne spotkanie

Serdecznie zapraszamy Was na kolejne spotkanie namiestnictwa, które odbędzie się w listopadzie (termin zostanie podany po analizie wypełnionych przez Was ankiet na spotkaniu).

Strona namiestnictwa: http://zuchy.bialystok.zhp.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/nzczujeszto