Poznaj Zozyma na imieninach!

29.102014

Chcesz spędzić weekend andrzejkowy w wyśmienitym towarzystwie? Zgłoś Radę swojej drużyny na Biwak Andrzejkowy!

ZGŁASZAĆ SIĘ MOGĄ POJEDYNCZY WĘDROWNICY!

O co chodzi?

Namiestniczki naszego hufca wpadły na pomysł zorganizowania biwaków dla rad drużyn . Gdy okazało się, że każda z nich chce zorganizować taką samą inicjatywę dla kadr ze swojej metodyki postanowiły połączyć swoje siły i zorganizować jedną wielką inicjatywę dla kadr drużyn z naszego hufca.

Jak będzie wyglądać sam biwak?

Podczas zajęć porannych i popołudniowych pracować będziecie w grupach metodycznych pod wodzą swojego namiestnika, zaś celem wieczorów będzie integracja wszystkich rad drużyn z naszego hufca.

Termin?

28-30.11.2014r.

Gdzie?

IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, ul. Antoniuk Fabryczny 1, 15-762 Białystok

Za ile?

25 zł od osoby (nocleg w szkole, ubezpieczenie , ciepły posiłek (obiad w sobotę), herbata, wrzątek na sobotnią kolację i niedzielne śniadanie)

Zgłoszenia?

Zgłoszenia należy dokonać osobiście do dnia 21 listopada 2014r wraz z kartą zgłoszenia i wpłatą w komendzie hufca.

Co wziąć ze sobą?

- śpiwór,

- karimata,

- buty na zmianę,

- pełne umundurowanie,

- kubek,

- sztućce,

- menażkę,

- strój andrzejkowy.

Uczestnicy we własnym zakresie zapewniają sobie wyżywienie w ramach przygotowania kolacji oraz śniadania.

Przez radę drużyny rozumie się:

- zastępowych,

- przybocznych,

- drużynowych.

Podsumowując, jeżeli chcesz dobrze się bawić, wymienić się doświadczeniem z radami drużyn z twojej metodyki, poznać ludzki w swoim wieku, pełniących tę same funkcję to WEŹ UDZIAŁ W BIWAKU ANDRZEJKOWYM.

Karta złoszeniowa

Karta uczestnika

Komenda Biwaku:

pwd. Paulina Bakier

phm. Joanna Tomaszuk

phm. Patrycja Kruszewska

P.S. Zastanawiasz sie kto to Zozym? Tego dowiesz się na biwaku!