Mamy Niepodległą

05.112014

Wczoraj 4 listopada o godz. 12:00 oficjalnie wystartowała akcja „Mamy Niepodległą!”. Pokaż innym swoją radość z okazji Narodowego Święta Niepodległości – wyślij kartkę!

Związek Harcerstwa Polskiego jako partner akcji „Mamy Niepodległą!” organizowanej przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku otrzyma blisko 32 000 kartek pocztowych, których wysyłkę ufundowała Poczta Polska. Do każdego hufca trafi po 100 sztuk, które harcerze mogą bezpłatnie wysłać do swoich bliskich.

Autorami w tegorocznej edycji „Mamy Niepodległą” są Henryk Sawka, Henryk Chmielewski oraz Jan Konarzewski. Akcje wspiera m. in. Grzegorz Miecugow, Andrzej Pągowski, Henryk Sawka, Matylda Damięcka, Michał Żebrowski.

By wziąć udział w akcji wystarczy skontaktować się ze swoją komendą hufca i zapytać o kartki pocztowe. Od 4 do 11 listopada każdy zainteresowany udziałem w akcji "Mamy Niepodległą!" będzie mógł także wysłać okolicznościową e-kartkę za pośrednictwem  strony internetowej Muzeum Piłsudskiego oraz aplikacji mobilnej za pomocą smartfona.

Wszystkich zaangażowanych w wysyłkę zachęcamy do przesyłania nam zdjęć, którymi pochwalimy się na naszych profilach społecznościowych. Zdjęcia można przesyłać na adres rzecznik@zhp.pl.

Akcja trwa do 11 listopada.

phm. Monika Kubacka
rzecznik prasowy ZHP

źródło: www.zhp.pl

Zapraszamy do biura hufca po kartki