Dyżur KSI

10.112014

Najbliższy dyżur KSI odbędzie się  29 grudnia 2014 r.  (poniedziałek) w godz. 15.30-17:00.

Zapraszamy osoby, które powinny dostarczyć dokumentację lub uzupełnione karty na najlbiższe posiedzenie KSI.

Osoby składające dokumentację w celu otwarcia próby na stopień instruktorski prosimy o dokładne wypełnienie karty próby zarówno w części z zadaniami jak i części informacyjnej oraz o dopilnowanie wymaganych podpisów. Część z zadaniami powinna zostać dostarczona w dwóch egzemplarzach.

W przypadku osób składajacych dokumentację w celu zamkniecia stopnia prosimy o dopilnowanie potwierdzenia (podpisami) wykonania zadań, a także o niezbędne opinie oraz kopie potrzebnych dyplomów/zaświadczeń z ukończonych kursów. Dokumentację należy dostarczyć w dziurkowanym skoroszycie, który można będzie wpiąć do segregatora.

Ponadto chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz wątpliwości.

Osobom, którym nie odpowiada termin dyżuru prosimy o ostateczne doniesienie dokumentacji do daty dyżuru KSI do hufca.

Dyżur będzie pełnić hm. Sławomir Andryszewski oraz phm. Monika Bartoszuk.

Komisja Stopni Instruktorskich