5 Combat

26.112014

5 BDSh Jest drużyną pro obronną co za tym idzie specjalizuje się m.in. w różnych systemach walki w ręcz takich jak krav maga, sambo, ESDS czy muay thay. W swoich szeregach mamy instruktorów którzy pomogą wam przygotować się do ewentualnego zagrożenia jakie niesie również uzbrojony napastnik. Wyjaśnią wam zarówno od strony aktywnej jak i biernej jak postępować w sytuacjach kryzysowych.

Dlatego 5 BDSh zaprasza na specjalnie przygotowane dla was szkolenie gdzie nauczymy was przydatnych technik samoobrony!

Szkolenie odbędzie się 12-14 grudnia.
Koszt 50 zl.
Wiecej szczegolow na spotkaniu 26 listopada w schronie hufcowym przy ulicy Lipowa 12. o godzinie 18:30.

W dniu 26 listopada 2014 r. o godz. 18:30 odbędzie się spotkanie na które zapraszamy osoby od 15 roku życia. Będziecie mieli okazję zadać pytania instruktorom prowadzącym szkolenie 5 Combat. W czasie spotkania dostaniecie wszystkie niezbedne informacje na temat kursu oraz możliwość wplecenia w jego harmonogram swoich uwag.