III zbiórka w ramach propozycji "Teraz Afryka"

03.022015

Ruszają zgłoszenia na trzecią zbiórkę w ramach propozycji programowej "Teraz Afryka". Jest to świetna okazja, by wspólnie z Zespołem Programowym poznawać Afrykę.

Zbiórka zostanie przygotowana i przeprowadzona w pełni przez nas, wystarczy że przyprowadzisz na nią swoją drużynę!

Na drużyny, które będą uczestniczyły w zbiórkach, bądź będą je realizowały we własnym zakresie czekają złote, srebrne i brązowe dyplomy.

Poniżej garść informacji organizacyjnych:
- data zbiórki: 28.02.2015r.
- Ze swojej drużyny możesz zgłosić patrole na różne metodyki, jednak każdy patrol musi posiadać pełnoletniego opiekuna. Związane jest to tym że zbiórki będą odbywały się w różnych miejscach i będą prowadzone przez różne osoby.
- Dla każdego patrolu należy wypełnić oddzielne zgłoszenie.
- Koszt zbiórki to 1zł od osoby(opiekunowie nie płacą) – które przeznaczone będzie na materiały programowe.
- Miejsce i godzina zbiórki podane zostaną po zakończeniu zgłoszeń.
- Zgłoszenia i wpłaty należy dostarczyć do biura hufca do 16.02.2015r.

Karta zgłoszeniowa

Do zobaczenia na zbiórce!
Zespół programowy