Akcja "Prześlij swój materiał"

11.022015

Druhno, druhu!

Każdy z nas podczas swojej harcerskiej przygody napisał już dziesiątki konspektów. Co więcej, kilka napisałeś na ostatnie zimowiska. Podziel się nimi z innymi harcerzami naszego hufca! Zostaną one wstawione do hufcowej bazy konspektów.

Druhny, druhowie programowcy!

Na pewno wiele wysiłku włożyłeś w przygotowywanie programu na ostatnie zimowisko jak i na wcześniejsze akcje letnie i zimowe. A co, gdybyś mógł czerpać pomysły na tematy przewodnie z hufowej bazy programów? Żeby się jednak tak stało musisz podzielić się swoim programem, żeby taka baza w ogóle powstała. Przed przesłaniem możesz usunąć z niego wszystkie nazwiska, uwagi itp. rzeczy, których nie chciałbyś, aby zobaczyła reszta hufca.

Nie ma nad czym się zastanawiać! Na pewno nie raz korzystałeś z bazy konspektów, więc czemu nie podzielić się swoim?

UWAGA! Przesyłając konspekty w wiadomości zaznacz dla jakiej metdyki są one adresowane!

Konspekty i programy prosimy przesyłać na adres:
program@bialystok.zhp.pl

Czuwaj!
Zespół programowy

PS. Przesyłając konspekty i programy automatycznie wyrażasz zgodę na ich opublikowanie w bankach programowych  Hufca ZHP Białystok.