FaniMani.pl

20.022015

Do wsparcia wystarczą 3 kroki:

1. Zawsze, gdy chcesz zrobić zakupy online wejdź na fanimani.pl. Wybierasz kogo chcesz wspierać. Twój wybór zostanie zapamiętany, możesz go w przyszłości zmienić.

2. Wyszukaj na fanimani.pl sklep internetowyw którym chcesz zrobić zakupy, kliknij w logo sklepu, a następnie przejdź na stronę sklepu przy pomocy przycisku.

3. Zrób zakupy, a wskazany na naszej stronie procent wartości transakcji zostanie przekazany na rzecz wspieranej przez Ciebie organizacji, a Ty będziesz mógł śledzić na fanimani.pl historię Twojego wsparcia.

Im więcej osób wie o FaniMani i robi zakupy za pomocą tego serwisu wskazując nasz hufiec, tym więcej pieniędzy możemy zebrać!

Wspierać hufiec można pod linkiem https://fanimani.pl/zbieramy/zhp-hufiec-bialystok/